powiatwegrowski.pl - Strona główna

Zmiany organizacyjne w Starostwie Powiatowym w Węgrowie

Drukuj
(galeria: 1)

W związku z sytuacją epidemiczną Zarząd Powiatu Węgrowskiego podejmuje działania zmierzające do polepszenia jakości obsługi interesantów w Starostwie Powiatowym w Węgrowie. Oprócz tymczasowych rozwiązań związanych z epidemią koronawirusa planowane jest przeniesienie Wydziału Komunikacji do budynku przy ul. Piłsudskiego 23.

Wydział Komunikacji będzie zlokalizowany w miejscu aktualnego Bufetu Staropolskiego. Starosta Węgrowski Ewa Besztak wizytowała nowopowstały Wydział Komunikacji w Starostwie Powiatowym w Wyszkowie, planowane są również wizyty w Mińsku Mazowieckim oraz Wołominie w celu zgromadzenia najlepszych praktyk w obsłudze interesantów.

Nowy Wydział Komunikacji ma być przestronny, wygodny i bezpieczny dla wszystkich użytkowników. Rozpoczęły się już wstępne prace projektowe. O postępie inwestycji będziemy informować na bieżąco.

(galeria: 2)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.