Zawody sportowo-pożarnicze OSP szczebla powiatowego

Zawody sportowo-pożarnicze OSP szczebla powiatowego

2 października na stadionie sportowym przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. J. Kochanowskiego w Węgrowie odbyły się zawody sportowo-pożarnicze OSP szczebla powiatowego. W wydarzeniu udział wzięła Starosta Węgrowski Ewa Besztak.

W zawodach wzięły udział jednostki OSP z terenu powiatu węgrowskiego, które do rywalizacji wyłonione zostały w drodze eliminacji gminnych. Strażacy ochotnicy rywalizowali w dwóch konkurencjach: biegu sztafetowym 7x50 z przeszkodami oraz z ćwiczenia bojowego. Niżej prezentujemy końcową klasyfikację, gratulujemy zwycięzcom rywalizacji.

Gr. "C" kobiety:
1. OSP Polków-Sagały (gm. Grębków)
2. OSP Gałki (gm. Grębków)
3. OSP Topór (gm. Stoczek)
4. OSP Budziska (gm. Łochów)

Gr. "A" mężczyźni:
1. OSP Łochów Al. Węgrowska (gm. Łochów)
2. OSP Zalesie (gm. Sadowne)
3. OSP Krypy (gm. Wierzbno)
4. OSP Polków-Sagały (gm. Grębków)
5. OSP Stara Sucha (gm. Grębków)
6. OSP Rabiany (gm. Korytnica)