Zawody o Mistrzostwo Powiatu Węgrowskiego w Piłce Koszykowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych

W dni 17 marca 2015 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie odbyły się zawody o Mistrzostwo Powiatu Węgrowskiego w Piłce  Koszykowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Zawody rozegrano w grupach systemem każdy z każdym.

W fazie ostatecznej zawodów wyłonione zostały następujące zwycięskie drużyny:

1. ZSP Węgrów – trener, nauczyciel w-f – Jarosław Zawodniak

2. I LO Węgrów – trener, nauczyciel w-f – Tomasz Roguski