Zawody o Mistrzostwo Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych

Dnia 12 marca br. w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Węgrowie rozegrano zawody o Mistrzostwo Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych. Zawody rozegrano w grupach systemem każdy z każdym.

W mistrzostwach udział wzięły następujące szkoły:

1. ZSP Węgrów- trener, nauczyciel w-f – Mirosław Kowalczyk

2. I LO Węgrów- trener, nauczyciel w-f – Dariusz Jaszczur

3. LO Łochów- trener, nauczyciel w-f – Anna Pękul

4. ZSP Sadowne- trener, nauczyciel w-f – Wojciech Łopaciński

5. N LOStoczek- trener, nauczyciel w-f – Jakub Wielądek

W fazie ostatecznej zawodów wyłonione zostały następujące zwycięskie drużyny:

1. ZSP Węgrów

2. ILO Węgrów