Zaproszenie na spotkanie inicjujące prace nad Strategią Promocji Partnerstwa „Razem dla rozwoju Doliny Liwca”.

Szanowni Państwo,

W ramach prac nad Strategią Promocji Partnerstwa „Razem dla rozwoju Doliny Liwca”, zapraszamy Państwa na spotkanie inicjujące prace strategiczne.

Celem spotkania będzie określenie i omówienie głównych obszarów tematycznych, wokół których powinny być prowadzone działania promocyjne ze strony Członków Partnerstwa.

Spotkanie odbędzie się w formule Open Space Technology obejmującej następujące punkty:

• debata ogólna, na której wspólnie przez uczestników, określone zostaną główne tematy robocze – ok. 45 min,
  • prace w otwartych podgrupach (ok. 6-10 grup), w ramach których uczestnicy będą mogli zabrać głos w określonych wcześniej tematach – ok. 50 min,
  • debata otwarta na temat wyników prac w poszczególnych podgrupach – ok. 60 min,
  • podsumowanie spotkania.

Przewidywany czas spotkania to maksymalnie 3 godziny. Spotkanie poprowadzi zespół badawczy agencji Exacto z Rzeszowa, która jest wykonawcą zadania Opracowanie Strategii promocji Partnerstwa „Razem dla rozwoju Doliny Liwca” spójnej z innymi dokumentami strategicznymi Partnerstwa „Razem dla rozwoju Doliny Liwca”, w ramach projektu „CWD Plus”.

Spotkanie odbędzie się w środę 1 lutego 2023 roku o godzinie 12.30 na Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie ul. Przemysłowa 5, 07-100 Węgrów.