Zaproszenie na koncert pasyjny inaugurujący Ogólnopolski Festiwal Muzyki Sakralnej

Stowarzyszenie Edukacyjne Ziemi Węgrowskiej Zofia Paczóska we współpracy z ks. prałatem Leszkiem Gardzińskim Proboszczem Parafii pw Wniebowzięcia NMP w Węgrowie oraz Burmistrzem Miasta Węgrów Pawłem Marchelą serdecznie zapraszają na koncert pasyjny inaugurujący Ogólnopolski Festiwal Muzyki Sakralnej. Koncert odbędzie się 03.04.2022 o godz. 19.00 w Bazylice Mniejszej w Węgrowie. Swoim charakterem koncert wpisuje się w sytuację na Ukrainie. W programie medytacje pasyjne poprowadzi znany aktor Dariusz Jakubowski, natomiast najpiękniejsze pieśni wielkopostne wykonają dla Państwa znakomite młode Artystki Anna Maria Balawender (sopran), Marta Stącel (sopran) oraz chóru Michael pod dyrekcją Huberta Hadro. z towarzyszeniem na organach Michała Dzikiego. Całość poprowadzi Zofia Paczóska. Zapraszamy!