Zaproszenie na Dożynki powiatowo-gminne Kopcie 2019

Zaproszenie na Dożynki powiatowo-gminne Kopcie 2019

Serdecznie zapraszamy Państwa na Dożynki Powiatowo-Gminne, które odbędą się 22 września 2019r. w Kopciach, gm. Grębków.

Gwiazdą wydarzenia będzie zespół Bayer Full.

Na scenie wystąpią także lokalne zespoły muzyczne: Diverse i Volter oraz młodzieżowe zespoły folklorystyczne z pięknymi pokazami tańca tradycyjnego. Wokół sceny odbędzie się Jarmark zorganizowany przez środowiska lokalne oraz Koła Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu węgrowskiego.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęła Wicemarszałek Senatu RP - Maria Koc.