ZAPROSZENIE DO WYPEŁNIENIA ANKIETY

ZAPROSZENIE DO WYPEŁNIENIA ANKIETY

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że we wrześniu 2020 roku 10 jednostek samorządu terytorialnego z powiatu węgrowskiego oraz wołomińskiego postanowiło stworzyć Partnerstwo Razem dla rozwoju Doliny Liwca.

Partnerstwo tworzą: Powiat Węgrowski, Miasto Węgrów, Gmina Liw, Gmina Strachówka, Gmina Stoczek, Gmina Sadowne, Gmina Miedzna, Gmina Łochów, Gmina Jadów, Gmina Korytnica.

Wspólnie chcemy stworzyć unikalną  i wyróżniającą nasz region Strategię Rozwoju Terytorialnego. Będzie to furtka do uzyskania środków zewnętrznych na realizację Naszych wspólnych działań dążących do realizacji zamierzeń opisanych w tym dokumencie. Przed przystąpieniem jednak do pracy nad tworzeniem strategii  chcemy poznać Państwa zdanie.

Prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety (link poniżej):

Ankieta jest anonimowa.

Zachęcamy do wypełnienia ankiety. Im więcej osób wypełni ankietę tym lepiej poznamy opinie mieszkańców i tym lepiej przygotujemy działania napędzające rozwój partnerstwa Razem dla rozwoju Doliny Liwca.

Ankieta będzie aktywna od 29.12.2020 r. do 22.01.2021 r. (godz. 23:59).

Projekt pilotażowy "Centrum Wsparcia Doradczego" realizowany przez Związek Miast Polskich na zlecenie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego.

DZIŚ TO TYLKO CHWILA, JUTRO TO BĘDZIE TWOJA PRZYSZŁOŚĆ.