Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Drukuj
(galeria: 1)

W piątek 24 czerwca w szkołach prowadzonych przez Powiat Węgrowski odbyły się uroczyste zakończenia roku szkolnego 2021/2022.

Samorząd Powiatu Węgrowskiego reprezentowali: Starosta Węgrowski Ewa Besztak w I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Węgrowie, Wicestarosta Węgrowski Marek Renik w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Łochowie i w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Sadownem, Przewodniczący Rady Powiatu Węgrowskiego Leszek Redosz w Zespole Szkół Ponadpodstaowwych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Tadeusz Krupa w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Ostrówku oraz Inspektor ds. oświaty Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Sylwia Rybak w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Węgrowie.

Uczniowie, którzy otrzymali najwyższą średnią ocen otrzymali od władz Powiatu pamiątkowe listy gratulacyjne i upominki książkowe.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
(galeria: 9)
(galeria: 10)
(galeria: 11)
(galeria: 12)
(galeria: 13)
(galeria: 14)
(galeria: 15)
(galeria: 16)
(galeria: 17)
(galeria: 18)
(galeria: 19)
(galeria: 20)
(galeria: 21)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.