XVIII Sesja Rady Powiatu

powiatwegrowski.pl - Strona główna

XVIII Sesja Rady Powiatu

Drukuj
Dzielenie chlebem dożynkowym (galeria: 1)

z wystawą w Galerii "Wiano" oraz powiatowym wieńcem dożynkowym w tle

06 września 2012, na Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie, odbyła się uroczysta XVIII Sesja Rady Powiatu, której wyjątkowy charakter nadała wystawa w Galerii „ Wiano” przygotowana przez pracowników oraz podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Miedznie. Przedstawiciele ośrodka wraz z panią kierownik-Longiną Myszkowską otrzymali podziękowania oraz dyplomy za przygotowaną wystawę. Wicestarosta- Ewa Besztak, szczególnie pogratulowała zdolności plastycznych oraz zaangażowania w przygotowanie prac.

Zaprezentowana wystawa, nie była jedynym wydarzeniem towarzyszącym Sesji. Przybyli na nią również: autorki powiatowego wieńca dożynkowego, który na tegorocznych Dożynkach Województwa Mazowieckiego w Kozienicach zdobył I miejsce, starostowie dożynkowi Powiatu Węgrowskiego Katarzyna i Waldemar Cyran z Płatkownicy, a także zespół śpiewaczy „ Sadowianki”. Wicestarosta- Ewa Besztak oraz Przewodnicząca Rady Powiatu- Anna Brodacka Bartoszuk, złożyły szczególne podziękowania autorkom zwycięskiego wieńca, paniom Mariannie Szymanik i Joannie Chojnowskiej oraz organizatorom wyjazdu na czele z panią Bożeną Gerej- Naczelnik Wydziału Środowiska, Rolnictwa i Budownictwa tutejszego starostwa. Uwieńczeniem uroczystej części Sesji było dzielenie się chlebem dożynkowym przywiezionym przez państwa Cyranów oraz występ zespołu „Sadowianki”.

Dożynkowi starostowie Powiatu Węgrowskiego (galeria: 2)
DSCF8422 (galeria: 3)
DSCF8476 (galeria: 4)
Podziękowania dla p. Bożeny Gerej (galeria: 5)
DSCF8478 (galeria: 6)
Zwycięski wieniec (galeria: 7)
'Sadowianki' (galeria: 8)
DSCF8421 (galeria: 9)
DSCF8417 (galeria: 10)
DSCF8423 (galeria: 11)
DSCF8479 (galeria: 12)
Występ 'Sadowianek' (galeria: 13)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.