„Wyszkowskie Dyktando” w Węgrowie

powiatwegrowski.pl - Strona główna

„Wyszkowskie Dyktando” w Węgrowie

Drukuj
(galeria: 1)

24 marca br. w I LO im. Adama Mickiewicza w Węgrowie odbył się powiatowy etap regionalnego konkursu ortograficznego „Wyszkowskie Dyktando”. W konkursie udział wzięło trzynaścioro uczniów szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Węgrowski.

Tekst dyktanda napisała prof. Katarzyna Sobstyl z Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, który objął swoim patronatem klasy humanistyczne I LO w Węgrowie. W wyniku konkursu jury pod przewodnictwem p. Małgorzaty Janiuk wyłoniło pięć uczennic, które już 7 kwietnia będą reprezentowały Powiat Węgrowski podczas finału konkursu w Szkole Podstawowej nr 4 w Wyszkowie. Będą to: Sandra Zalewska (ZSP w Łochowie, opiekun p. M. Kowalewska), Weronika Skibniewska (I LO w Węgrowie, opiekun p. K. Sternicka), Agnieszka Żukowska (I LO w Węgrowie, opiekun p. J. Kowalczyk), Aleksandra Niemczyk i Małgorzata Rychlik (ZSP w Węgrowie, opiekun p. M. Ceglarska-Kowal).

Organizatorzy powiatowego etapu Konkursu

(galeria: 2)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.