Wyróżnieni Listem Gratulacyjnym Marszałka Województwa Mazowieckiego

Wyróżnieni Listem Gratulacyjnym Marszałka Województwa Mazowieckiego

P1220044 - Zlot  List Gr. D.i W. (galeria: 1)

Prezes i Wiceprezes Zarządu Oddziału PTTK w Węgrowie

W dniu 6 października na terenie Dworu „Mościbrody” odbył się XIII Zlot Turystów Województwa Mazowieckiego. Impreza turystyczna zorganizowana została z okazji Światowego Dnia Turystyki przez Samorząd Województwa Mazowieckiego, Mazowieckie Forum Oddziałów Polskiego Towarzystwa Turystyczno- Krajoznawczego, Urząd Miasta Siedlce, Mazowiecką Regionalną Organizację Turystyczną, Dwór „Mościbrody” – Mazowieckie Smaki oraz Oddział PTTK „Podlasie” w Siedlcach. Impreza, która odbyła się pod honorowym patronatem Pana Adama Struzika – Marszałka Województwa Mazowieckiego, Pana Wojciecha Kudelskiego – Prezydenta Miasta Siedlce, Pana Jana Błońskiego- Prezesa Zarządu MROT była okazją do wyróżnienia aktywu turystycznego na Mazowszu.

Danuta Grodzka- Wojdyna – Wiceprezes Zarządu Oddziału PTTK w Węgrowie oraz Wojciech Gerej – Prezes Zarządu otrzymali List Gratulacyjny Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika.. W Liście tym wyróżnieni otrzymali podziękowanie i wyrazy uznania za zaangażowanie w rozwój turystyki i krajoznawstwa na Mazowszu.