powiatwegrowski.pl - Strona główna

Wyprawka Maluszka na Dzień Dziecka

Drukuj
(galeria: 1)

Z okazji przypadającego w dniu jutrzejszym Międzynarodowego Dnia Dziecka, przedstawiciele Samorządu Powiatu Węgrowskiego przygotowali wyjątkową niespodziankę dla najmłodszych mieszkańców.

31 maja b.r. Starosta Węgrowski Ewa Besztak, Przewodniczący Rady Powiatu Leszek Redosz i Wicestarosta Marek Renik odwiedzili Szpital Powiatowy w Węgrowie, gdzie na ręce dyrektora SPZOZ w Węgrowie Artura Skóry, ordynatora Oddziału Położniczno-Ginekologicznego Zygmunta Orłowskiego i Oddziału Neonatologicznego Barbary Podgórskiej-Sowy przekazali upominki powitalne dla maluszków. Od dnia dzisiejszego każde nowonarodzone w węgrowskim szpitalu dziecko otrzyma body z logo powiatu węgrowskiego i napisem: Witaj na Świecie Maluszku. Za pomocą „Wyprawki Maluszka” Powiat Węgrowski chce symbolicznie witać najmłodszych mieszkańców, aby podkreślić wyjątkowość szczególnego momentu ich narodzin.

Dodatkowo delegacja samorządowców odwiedziła także Oddział Pediatryczny, gdzie mali pacjenci otrzymali indywidualne upominki, a na ręce ordynator oddziału Barbary Tulwin  przekazano kosz upominkowy z materiałami plastycznymi dla małych rekonwalescentów. W imieniu przedstawicieli władz powiatu węgrowskiego Starosta Ewa Besztak życzyła wszystkim dzieciom szybkiego powrotu do zdrowia. „Mamy nadzieję, że przekazane materiały i upominki umilą małym pacjentom czas pobytu na oddziale” – mówiła Starosta.

Delegacja samorządowców odwiedziła także Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Węgrowie i jego najmłodszych wychowanków. Dzieci z grup przedszkolnych i wczesnoszkolnych otrzymały kosze z materiałami plastycznymi a także powiatowe kolorowanki.

Mamy nadzieje, że Dzień Dziecka upłynie naszym najmłodszym mieszkańcom w radości i miłości – czego z całego serca serdecznie wszystkim życzymy :)

 

 

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
(galeria: 9)
(galeria: 10)
(galeria: 11)
(galeria: 12)
(galeria: 13)
(galeria: 14)
(galeria: 15)
(galeria: 16)
(galeria: 17)
(galeria: 18)
(galeria: 19)
(galeria: 20)
(galeria: 21)
(galeria: 22)
(galeria: 23)
(galeria: 24)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.