Wyjątkowy koncert zespołu „Żuki”

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Wyjątkowy koncert zespołu „Żuki”

Drukuj
(galeria: 1)

19 października, w sali widowiskowej Węgrowskiego Ośrodka Kultury odbył się wyjątkowy koncert. Wydarzenie było podziękowaniem dla osób zaangażowanych w organizację Dożynek Powiatowych 2022, których część artystyczna i biesiadna z powodu bardzo złych warunków atmosferycznych musiała zostać odwołana. Gwiazdą wieczoru był zespół "Żuki".

Organizatorami wydarzenia byli Starosta Węgrowski Ewa Besztak i Wójt Gminy Liw Bogusław Szymański, którzy podziękowali wszystkim obecnym za ogrom pracy, jaką włożyli w przygotowanie dożynek.

Korzystając z okazji, że w dniu 20 października przypada Europejski Dzień Seniora, Starosta złożyła także najserdeczniejsze życzenia zdrowia i pogody ducha wszystkim obecnym na sali seniorom.

Koncert przepełniony były największymi przebojami światowej sławy gwiazd: The Beatles, Led Zeppelin, Czesław Niemen, Krzysztof Klenczon i Czerwone Gitary. Licznie zgromadzona publiczność na pewno długo nie zapomni wyjątkowej atmosfery stworzonej przez artystów.

Patronat honorowy nad koncertem objęła Senator RP Maria Koc.

W koncercie udział wzięli: Poseł na Sejm RP Maciej Górski, Starosta Węgrowski Ewa Besztak, Wicestarosta Marek Renik, Radni Rady Powiatu, Wójt Gminy Liw Bogusław Szymański, Sekretarz Gminy Katarzyna Żelazowska, wójtowie i burmistrzowie lokalnych samorządów a także przedstawiciele Kół Gospodyń Wiejskich i stowarzyszeń z terenu Gminy Liw.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
(galeria: 9)
(galeria: 10)
(galeria: 11)
(galeria: 12)
(galeria: 13)
(galeria: 14)
(galeria: 15)
(galeria: 16)
(galeria: 17)
(galeria: 18)
(galeria: 19)
(galeria: 20)
(galeria: 21)
(galeria: 22)
(galeria: 23)
(galeria: 24)
(galeria: 25)
(galeria: 26)
(galeria: 27)
(galeria: 28)
(galeria: 29)
(galeria: 30)
(galeria: 31)
(galeria: 32)
(galeria: 33)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.