Wspólne posiedzenie Zarządu Powiatu Sokołowskiego i Węgrowskiego

Wspólne posiedzenie Zarządu Powiatu Sokołowskiego i Węgrowskiego

W poniedziałek odbyło się pilotażowe spotkanie z udziałem Prezesa PKS Sokołów Podlaski S.A. Krzysztofa Dębińskiego i Zarządów Powiatu Sokołowskiego i Węgrowskiego.

Tematem przewodnim spotkania była komunikacja publiczna świadczona przez PKS Sokołów Podlaski S.A. na terenie powiatu sokołowskiego i węgrowskiego. Dokonano analizy sytuacji sokołowskiego PKS-u oraz oceniono aktualnie wytyczone linie komunikacyjne.

W trakcie kolejnych spotkań opracowana zostanie strategia rozbudowy linii komunikacyjnych w oparciu o nowy program rządowy dotyczący połączeń lokalnych.