Wręczenie stypendiów Starosty uczniom I LO im. Adama Mickiewicza w Węgrowie

Wręczenie stypendiów Starosty uczniom I LO im. Adama Mickiewicza w Węgrowie

Uroczystość wręczenia uczniom I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Węgrowie stypendiów Starosty Węgrowskiego za I semestr roku szkolnego 2021/2022 odbyła się 23 marca 2022 roku w auli szkoły.

Starosta Węgrowski, pani Ewa Besztak przyznała uczniom węgrowskiego liceum 22 stypendia motywacyjne, w tym 2 za wybitne wyniki w nauce i 20 stypendiów za bardzo dobre wyniki w nauce.

Podczas uroczystości pani Starosta wręczyła stypendystom pamiątkowe dyplomy. Nie zabrakło także  gratulacji, życzeń i rozmów o planach uczniów na przyszłość.

Na spotkaniu obecne były również: pani Ewa Dmowska – dyrektor szkoły, pani Iwona Bednarczyk – wicedyrektor i pani Sylwia Rybak – inspektor w Wydziale Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki.

Lista stypendystów stypendium motywacyjnego Starosty Węgrowskiego  za osiągnięcie wybitnych wyników w nauce w I semestrze r. szk. 2021/2022

Imię i nazwisko stypendysty

Średnia ocen

Kamil Trojanowski