Wręczenie nagród finalistom konkursu pt. „Świętowanie niedzieli w mojej rodzinie”

W piątek 20 maja w Katolickim Przedszkolu św. Antoniego w Węgrowie odbyło się rozdanie nagród finalistom konkursu plastycznego pt. „Świętowanie niedzieli w mojej rodzinie”.

Uroczystość rozpoczął proboszcz parafii ks. Romuald Kosk, który przywitał gości, następnie odbyła się część artystyczna przygotowana przez grupę Ananaski. Po występach zostały wręczone nagrody.

Na uroczystości wręczenia nagród obecni byli: Ks. Bp Piotr Sawczuk, Poseł na Sejm RP Maciej Górski, Starosta Węgrowski Ewa Besztak, Sekretarz Powiatu Węgrowskiego Marzena Gromek, Burmistrz Węgrowa Paweł Marchela, Ks. Krzysztof Mielnicki Dyrektor Wydziału Katechezy i Szkolnictwa Diecezjalnego w Drohiczynie, ks. Marcin Gołębiewski Dyrektor Centrum Informacji Diecezjalnej w Drohiczynie, Michał Piotrowski - Dyrektor Biura Senator RP Marii Koc oraz członkowie komisji konkursowej Zofia Zygmunt wraz z Romanem Postkiem.