Wizytacja remontowanych pomieszczeń przeznaczonych do obsługi interesantów Wydziału Komunikacji i Transportu

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Wizytacja remontowanych pomieszczeń przeznaczonych do obsługi interesantów Wydziału Komunikacji i Transportu

Drukuj
(galeria: 1)

16 listopada 2022 roku miała miejsce wizytacja dawnych pomieszczeń po stołówce „Bufet Staropolska” przeznaczonych do obsługi interesantów Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Węgrowie, w których trwają prace remontowo-budowalne.

Teren budowy wizytowali Starosta Ewa Besztak i Wicestarosta Marek Renik.

Prace remontowe prowadzone są w budynku znajdującym się przy ul. Piłsudskiego 23 w Węgrowie, który zostanie przebudowany pod kątem zmiany sposobu użytkowania pomieszczenia stołówki i kuchni na cele administracyjno-biurowe, z przeznaczeniem do obsługi interesantów Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Węgrowie.

Celem przystosowania budynku dla potrzeb osób niepełnosprawnych oraz ułatwienia komunikacji do obiektu, wykonana zostanie pochylnia dla osób niepełnosprawnych. W budynku zostaną przeprowadzone niezbędne prace w zakresie instalacji sanitarnych i elektrycznych. Obiekt zostanie dostosowany do obowiązujących przepisów i wymogów ppoż.

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.