Wizyta delegacji z Gruzji

Wizyta delegacji z Gruzji

Delegacja z Gruzji w której skład wchodzili przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej 25 czerwca wizytowała inwestycję realizowaną przez Powiat Węgrowski pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 2247 W Kałuszyn (granica powiatu) – Wierzbno – Roguszyn - Korytnica – Paplin”. Wizyta została zorganizowana przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego oraz Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych, miała na celu poznanie przez kraj stowarzyszeniowy możliwości wykorzystania środków unijnych.

Gości na placu budowy powitał Krzysztof Fedorczyk – Starosta Węgrowski, omawiając zakres inwestycji, technologię wykonania, celowość samego zadania oraz przebieg jego realizacji. Na pytania typowo techniczne odpowiedzi udzielał Kierownik Budowy oraz Inspektor Nadzoru.

W spotkaniu udział wzięła Halina Ulińska – Wicestarosta, Członkowie Zarządu Powiatu Andrzej Kruszewski i Włodzimierz Miszczak, Pracownicy Wydziału Inwestycji i Budownictwa oraz Pracownicy Zarządu Dróg Powiatowych w Węgrowie.