Wideokonferencja z wójtami i burmistrzami

Wideokonferencja z wójtami i burmistrzami

6 kwietnia odbyła się pierwsza wideokonferencja władz powiatu z wójtami i burmistrzami. Spotkanie dotyczyło bieżącej sytuacji epidemiologicznej na terenie powiatu węgrowskiego.

Władze samorządowe zadeklarowały chęć współpracy, której jedną z form będzie zakup respiratora do węgrowskiego szpitala.

Już w najbliższym czasie w formie wideokonferencji odbywać się będą posiedzenia Zarządu Powiatu Węgrowskiego oraz Konwenty Wójtów i Burmistrzów Powiatu Węgrowskiego.

Fot. FB/Robert Gołaszewski