powiatwegrowski.pl - Strona główna

Zmiany w obsłudze Punktu Nieodpłatnej Pomocy Prawnej oraz Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego

Drukuj
(galeria: 1)

W związku z przeciwdziałaniem zagrożeniom związanym z COVID-19 Punkty Nieodpłatnej Pomocy Prawnej oraz Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego mieszczące się w:

Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, ul. Piłsudskiego 23 w Węgrowie,

Urzędzie Gminy w Stoczku, ul. Kosowska 5,

Urzędzie Gminy w Korytnicy, ul. A. Małkowskiego 20,

Urzędzie Miejskim w Łochowie, ul. Aleja Pokoju 75,

Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Sadownem, ul. T. Kościuszki

od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania  będą udzielały nieodpłatnej pomocy prawnej oraz świadczyły nieodpłatne poradnictwo obywatelskie za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość (np. telefon, e-mail).

Osoba chcąca skorzystać z porady musi wypełnić wniosek o udzielenie nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość oraz oświadczenie, których wzory znajdują się na stronie www.powiatwegrowski.pl w zakładce Nieodpłatna Pomoc Prawna i Poradnictwo Obywatelskie.

Skan wypełnionego wniosku oraz oświadczenia należy wysłać na adres e-mail: npp@powiatwegrowski.pl

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 25 74 09 215

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.