Żłobek w Węgrowie otwarty

Żłobek w Węgrowie otwarty

W dniu 1 czerwca 2018 r. odbyło się uroczyste otwarcie Niepublicznego Żłobka „ Mały Urwis”, na które zostali zaproszeni Wicestarosta Węgrowski Halina Ulińska, Wiceburmistrz Węgrowa Leszek Redosz, ks. kan. dr Romuald Kosk - proboszcz Parafii św. Piotra z Alkantary i św. Antoniego z Padwy w Węgrowie, nauczycielki, a także mali podopieczni wraz z rodzicami. Po uroczystym przecięciu wstęgi Wicestarosta Halina Ulińska pogratulowała pomysłu założenia żłobka i życzyła udanego rozwoju placówki oraz bezpiecznego pobytu dzieci. Nowa placówka wychowawcza znajduje się przy Aleji Siedleckiej 15 w Węgrowie. Dyrektorem jest Pani Katarzyna Puchta. W żłobku jest 15 miejsc dla dzieci od 10 miesiąca życia do 3 lat. Żłobek będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 17.00.