Zbierajmy Kilometry Dobra

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Zbierajmy Kilometry Dobra

Drukuj
(galeria: 1)

Zachęcamy do wsparcia Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i Autystycznym „SPONiA-Węgrów” w 6. Edycji Kampanii Kilometry Dobra.

Stworzona z inicjatywy Roberta Kawałko, prezesa Polskiego Instytutu Filantropii, międzynarodowa akcja przyczynia się do wszechstronnego rozwoju organizacji pozarządowych, które biorą w niej udział. We wcześniejszych edycjach zebrano ponad 4,5 mln zł na realizację 185 projektów.

Stworzyszenie „SPONiA-Węgrów”, którego celem jest wszechstronna i kompleksowa rehabilitacja osób z niepełnosprawnościami, chcąc jeszcze bardziej odpowiadać na potrzeby swoich podopiecznych, przyłączyło się do akcji z nadzieją na pozyskanie darczyńców, którzy pomogą w doposażeniu placówki w potrzebny sprzęt.

W imieniu swoich podopiecznych, zachęcają wszystkich do wsparcia akcji i uczestniczenia w wydarzeniach jej towarzyszących. Organizatorzy mają nadzieję, że wspólnie z Państwem udowodnią, że dobro można zmierzyć, a ma je zwizualizować wspólne układanie ścieżki z monet jednozłotowych, która odda symbolikę zebranych kilometrów dobra.

Akcja trwa do 2 czerwca. Zachęcamy do wsparcia: https://kilometrydobra.pl/organization/wegrow/

 

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.