Zarząd Dróg Powiatowych w Węgrowie doposażony o ciągnik JCB Fastrac 2170

Zarząd Dróg Powiatowych w Węgrowie doposażony o ciągnik JCB Fastrac 2170

W dniu 07.12.2021 r. Starosta Powiatu Węgrowskiego Pani Ewa Besztak, Wicestarosta Powiatu Węgrowskiego Pan Marek Renik, Członek Zarządu Powiatu Pan Artur Lis, Dyrektor ZDP w Węgrowie Pan Marcin Gąsiorek, Kierownik Obwodu Drogowego w Łochowie Pan Dariusz Wróbel, Właściciel firmy F.M.U. Martin Pan Mariusz Krysik, uczestniczyli w przekazaniu na rzecz ZDP Węgrowie ciągnika typu Fastrac wraz z osprzętem do letniego i zimowego utrzymania dróg.

Dostarczony ciągnik został wyposażony w pług odśnieżny typu strzałka z dowolną możliwością zmiany kąta pracy, ładowacz czołowy z łyżką załadunkową, widły do transportu palet, kosiarkę tylno-boczną Samasz do koszenia poboczy, głowicę Rolmex do usuwania przydrożnego zakrzaczenia, oświetlenie ostrzegawcze. W wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wyżej opisany ciągnik wraz z osprzętem dostarczyła firma F.M.U. Martin z Łochowa, prowadzona przez Pana Mariusza Krysika.

Zakup został sfinansowany ze środków własnych Zarządu Dróg Powiatowych, przekazanych przez Powiat Węgrowski na mocy uchwały Rady Powiatu Węgrowskiego w kwocie 432 652,50 zł.

Ciągnik wraz z osprzętem usprawni działania prowadzone przez ZDP w Węgrowie na drogach powiatu węgrowskiego.

Info: Zarząd Dróg Powiatowych w Węgrowie