Zapoznaj się z ofertą szkół ponadpodstawowych

Zapoznaj się z ofertą szkół ponadpodstawowych

Koniec roku szkolnego to także czas rekrutacji do placówek oświatowych. W tym roku proces ten został utrudniony przez pandemię COVID-19. Mimo to, szkoły próbują odnaleźć się w niecodziennej sytuacji i szukają sposobów na to, aby wypromować swoją ofertę.

Dużą popularnością, a co za tym idzie skutecznością, cieszą się media społecznościowe. Szkoły na swoich profilach udostępniają prezentację poszczególnych kierunków kształcenia.

Zachęcamy Państwa do śledzenia profili i zapoznania się z ofertą szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu węgrowskiego:

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie

I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Węgrowie