Zamknięcie drogi powiatowej 4229W Węgrów – Ruchna!

Zamknięcie drogi powiatowej 4229W Węgrów – Ruchna!

Od dnia 14.03.2024 r. zamknięta zostanie droga powiatowa nr 4229W Węgrów – Ruchna – (granica powiatu) Rozbity Kamień na odcinku Węgrów – Ruchna. Zamknięcie związane jest przebudową drogi na w/w odcinku.

Objazd został wyznaczony przez miejscowość Szaruty drogami: DP4330W, DW696, DW637.

W ramach inwestycji przewidziano:

– nową konstrukcję jezdni (podbudowa wraz z warstwą ścieralną),

– budowę ścieżki rowerowej oraz zjazdów,

– wykonanie odwodnienia drogi,

– wykonanie nowego oznakowania poziomowego i pionowego.

Prosimy o stosowanie się do wprowadzonej tymczasowej organizacji ruchu oraz wyznaczonego objazdu!