Zakończenia roku szkolnego 2017/2018 w placówkach prowadzonych przez Powiat Węgrowski

ZSP w Węgrowie (galeria: 1)

Dnia 22 czerwca 2018 r. w szkołach prowadzonych przez Powiat Węgrowski odbyły  się uroczyste zakończenia roku szkolnego 2017/2018. Uczestniczyli w  nich: Wicestarosta Halina Ulińska w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie i w I Liceum Ogólnokształcącym im. A. Mickiewicza w Węgrowie, Insp. Tomasz Nowakowski z Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sadownem, Insp. Artur Kulik z  Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki  w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Węgrowie. Uczniowie z najwyższą średnią ocen otrzymali od władz Powiatu pamiątkowe listy gratulacyjne i upominki książkowe.
Wicestarosta Halina Ulińska złożyła podziękowania uczniom, gronu pedagogicznemu i dyrekcji szkół za wykonaną pracę w roku szkolnym 2017/2018, która wpłynęła również na promowanie Powiatu Węgrowskiego. Na zakończenie swojego wystąpienia Wicestarosta życzyła wszystkim zgromadzonym udanego i bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji.

ZSP im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie (galeria: 2)
ZSP w Węgrowie (galeria: 3)
ZSP w Węgrowie (galeria: 4)
Wystąpienie Dyrektora ZSP w Węgrowie Jacka Nowotniaka (galeria: 5)