Za nami XX Mistrzostwa Polski Cheerleaders

Za nami XX Mistrzostwa Polski Cheerleaders

W dniach 31 marca - 2 kwietnia w Hali Sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Mariana Dzięcioła w Łochowie odbyły się XX Mistrzostwa Polski Cheerleaders. Zawody rozgrywane pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego zgromadziły ponad 1600 zawodników oraz ogromną grupę kibiców. W uroczystej gala odbywającej się 1 kwietnia b.r. udział wzięli zaproszeni goście i miłośnicy sportu, wśród których znaleźli się przedstawiciele Zarządu Województwa Mazowieckiego:  Ewa Orzełowska – Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego oraz Elżbieta Lanc – Członek Zarządu Województwa.  Samorząd Powiatu Węgrowskiego reprezentował Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk.  Rozgrywki przebiegały pod znakiem pozytywnych emocji i radosnej atmosfery.

XX Mistrzostwa Polski Cheerleaders dla naszych lokalnych zespołów zakończyły się medalami w kategorii:

Iskra Łochów -  Duet pom dance premier -I miejsce. Cheer coed - II miejsce. Group stunt coed - II miejsce i V miejsce. Partner stunt miejsce III.

Iskra Gold Łochów – II miejsce

Wesołe Trójeczki – I miejsce

Olimpia cheer coed junior - I miejsce

Z pełną informacją dotyczącą wyników rozgrywek można zapoznać się w poniższym pliku:

Foto: Natalia Zaleska (galeria: 6)