XXXVIII sesja Rady Powiatu

XXXVIII sesja Rady Powiatu

Prezydium Rady Powiatu. Od prawej: Przewodniczący Rady Zygmunt Orłowski i Wiceprzewodnicząca Lidia Siuchta (galeria: 1)

W dniu 16.04.2018 r. w Starostwie Powiatowym w Węgrowie odbyła się XXXVIII sesja Rady Powiatu Węgrowskiego. Podczas obrad Radni podjęli uchwały w sprawach:

- zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Węgrowskiego na lata 2018-2042

- zmian w budżecie powiatu na 2018 r.

- wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy najmu pod maszt antenowy usytuowany na dachu budynku przy ul. Piłsudskiego 23 w Węgrowie

- wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia dotyczącego przekazania zarządzania drogami w zakresie wykonania przez Gminę Korytnica zadania polegającego na budowie chodnika dla pieszych w miejscowości Rowiska oraz Górki Borze Górki Średnie, gmina Korytnica

- zmian w Statucie Zarządu Dróg Powiatowych w Węgrowie

- zmian w Statucie Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Węgrowie

- zatwierdzenia sprawozdania finansowego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Węgrowie za 2017 r. i przeznaczenia zysku netto.

Przyjęto także sprawozdania z:

- działalności PCPR w Węgrowie w 2017 roku oraz programu działan i zestawienia potrzeb w zakresie pomocy społecznej systemu pieczy zastępczej i rehabilitacji społecznej na 2018 r.,

- realizacji zadania Organizatora Rodzinnej Pieczy Zastępczej w 2017 r.,

- realizacji w 2017 r. powiatowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie,

- realizacji Powiatowego Programu Rozwoju Pieczy Zastępczej na lata 2015-2017.

Zarząd Powiatu. Od lewej: Członkowie Zarządu Andrzej Kruszewski i Paweł Stelmach, Starosta Krzysztof Fedorczyk, Wicestarosta Halina Ulińska i Członek Zarządu Włodzimierz Miszczak. (galeria: 2)
Radni Rady Powiatu kadencja 2014-2018 (galeria: 3)