powiatwegrowski.pl - Strona główna

XXXII edycja konkursu pt. „Mój Las”

Drukuj
(galeria: 1)

Za nami finał XXXII edycji konkursu pt. „Mój Las” 2018/2019. Etap powiatowy cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży z naszego regionu.

W konkursie na szczeblu powiatowym wzięło udział 24 szkoły z terenu powiatu węgrowskiego, z których  261 uczniów nadesłało prace konkursowe. Spośród wszystkich prac zgodnie z regulaminem komisja wyłoniła po 2 prace z każdej kategorii (I i II miejsce) i przekazała do Zarządu Głównego LOP w Warszawie.

Wręczenie nagród zwycięzcom i wyróżnionym odbyło się 9 maja br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie.  Na uroczystość przybyli: Starosta Węgrowski Ewa Besztak, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Węgrowskiego Brygida Górniaczyk, Członek Zarządu Powiatu Tadeusz Kot, Nadleśniczy Nadleśnictwa Łochów Jerzy Derlicki, Nadleśniczy Nadleśnictwa Siedlce Jerzy Osiak, Burmistrz Łochowa Robert Gołaszewski i zastępca burmistrza Małgorzata Łotarska, Burmistrz Węgrowa Paweł Marchela, Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazajlnych w Łochowie Andrzej Suchenek i Wicedyrektor Ewa Sulowska, Kierownik d/s Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego Marcin Dolota, Naczelnik Wydziału Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa SP w Węgrowie Bożena Gierej i zastępca naczlenika Agnieszka Marciniak, a także zaproszeni goście, rodzice, opiekunowie i autorzy prac.

Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali:

Kategoria I: Moja ulubiona pora w lesie”

  1. Karolina Korczak pod kierunkiem Pani Grażyny Bielińskiej (Samorządowa Szkoła Podstawowa w Zającu)

  2. Anna Szczepanik pod kierunkiem Pani Anny Malenka (Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łochowie)

  3. Małgorzata Rychlik pod kierunkiemPani Agnieszki Książek(Szkoła PodstawowaNr 1 w Węgrowie

Wyróżnienia: Iga Gierej (Szkoła Podstawowa nr 1 w Łochowie), Wiktoria Pędziak (Katolicka Szkoła Podstawowa „Julin” w Kaliskach), Inga Flaga (Szkoła Podstawowa w Grygrowie), Antonina Gierłowska (Szkoła Podstawowa Nr 2 w Węgrowie), Aleksandra Kurkus (Samorządowa Szkoła Podstawowa w Ruchnie), Oliwia Nowak (Szkoła Podstawowa w Toporze), Natalia Zalewska (Szkoła Podstawowa w Pniewniku), Anna Gosk (Szkoła Podstawowa w Grębkowie),  Sylwia Szpakowska (Zespół Szkolno Przedszkolny w Korytnicy),  Damian Wódka – Niewada (Szkoła Podstawowa w Grabinach),  Adam Tymiński  (Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Węgrowie), Maja Kozanka (Szkoła Podstawowa w Stoczku), Emilia Kania (Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Orzełku),  Wiktoria Matczuk (Szkoła Podstawowa w Liwie), Alan Kukwa (Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mrozowej Woli),  Ewelina Fijołek (Szkoła Podstawowa w Gwizdałach)
 

Kategoria II: „Mieszkania leśnych zwierząt”

  1. Maria Korośpod kierunkiem PaniPani Magdaleny Piesio (Szkoła Podstawowa Nr 2 w Łochowie)

  2. Julia Szymańska pod kierunkiem Pani Bożeny Ładniak (Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa w Kaliskach)

  3. Dominika Rogala pod kierunkiem Pani Katarzyny Białousz (Szkoła Podstawowa w Stoczku)

Wyróżnienia: Oliwia Góral (Szkoła Podstawowa w Grygrowie), Piotr Siuchta (Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa w Kaliskach),  Jakub  Szymański (Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa w Kaliskach), Zuzanna Rychlik (Samorządowa Szkoła Podstawowa w Ruchnie),  Zuzanna Roguska (Szkoła Podstawowa w Pniewniku),  Aleksandra Patoka (Szkoła Podstawowa w Grębkowie),  Kamil Wąsowski (Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Węgrowie), Nel Matusik (Szkoła Podstawowa nr 2 w  Węgrowie), Amelia Leśniewska (Szkoła Podstawowa nr 3 w Łochowie), Gabriela (Szkoła Podstawowa w Ostrówku), Gabriela Błońska (Samorządowa Szkoła Podstawowa w Zającu),  Tomasz Połaski (Szkoła Podstawowa w Liwie),  Martyna Chawałkiewicz (Szkoła Podstawowa w Gwizdałach), Natalia Postek (Szkoła Podstawowa nr 1 w Węgrowie).   
 

Kategoria III: Zapraszam na trzydniową wycieczkę do lasu w mojej okolicy”

  1. Oliwia Jankowska pod kierunkiem Pani Ewy Wielgat (Szkoła Podstawowa w Kamionnie)

  2. Klaudia Dobosz pod kierunkiem Pani Magdaleny Piesio (Szkoła Podstawowa Nr 2 w Łochowie)

  3. Jan Rosłon pod kierunkiem Pani Magdaleny Piesio (Szkoła Podstawowa Nr 2 w Łochowie)

Wyróżnienia: Karolina Świętoń (Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa w Kaliskach),  Aneta Zalewska (Szkoła Podstawowa w Korytnicy),  Julia Bańska (Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łochowie), Oliwia Zwolińska (Szkoła Podstawowa w Gwizdałach), Krzysztof Michalik (Szkoła Podstawowa Nr 2 w Łochowie)
 

Kategoria IV:  „ Drewno –wczoraj, dziś i jutro”

  1. Olga Klimek pod kierunkiem Pani Jolanty Stanickiej (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie)

  2. Daria Banaszek pod kierunkiem Pani Jolanta Stanicka (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie)

  3. Natalia Dybka pod kierunkiem Pani Jolanty Stanickiej (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie )

Wyróżnienia: Szymon Kochanowski (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie), Patryk Pakieła (Branżowa Szkoła I stopnia nr 2  w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Węgrowie)

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
(galeria: 9)
(galeria: 10)
(galeria: 11)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.