XX nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Węgrowskiego

powiatwegrowski.pl - Strona główna

XX nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Węgrowskiego

Drukuj
(galeria: 1)

14 listopada 2016r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie odbyła się XX nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Węgrowskiego. Zebrani na posiedzeniu podjęli uchwałę w sprawie zmiany uchwały Nr XVII/161/2016 Rady Powiatu Węgrowskiego z dnia 3 sierpnia 2016 r. w sprawie przyjęcia do realizacji dokumentu pn.: "Plan inwestycyjny dla subregionu objętego OSI problemowym pn.: "Utworzenie Zintegrowanego Wielofunkcyjnego Węzła Wymiany Pasażerskiej w Siedlcach oraz rozbudowa i modernizacja powiązanego z nim układu komunikacyjnego miasta i subregionu siedleckiego".

Zmiany dotyczą kosztu całkowitego i kwoty dotacji projektu planowanego do realizacji przez Powiat Sokołowski, który w trakcie sesji reprezentował Starosta Leszek Iwaniuk.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.