XIX nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Węgrowskiego

powiatwegrowski.pl - Strona główna

XIX nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Węgrowskiego

Drukuj
Zarząd Powiatu Węgrowskiego. Od lewej: Członkowie Zarządu Andrzej Kruszewski i Paweł Stelmach, Starosta Krzysztof Fedorczyk, Wicestarosta Halina Ulinska i Członek Zarządu Włodzimierz Miszczak (galeria: 1)

19 października b.r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie odbyła się XIX nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Węgrowskiego. Zebrani na posiedzeniu podjęli uchwały w sprawach:

- zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Węgrowskiego na lata 2016-2035,

- zmian w budżecie powiatu węgrowskiego na 2016 rok,

- wyboru podmiotu uprawnionego  do badania sprawozdania finansowego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Węgrowie za 2016 rok,

- uchwalenia Programu współpracy Powiatu Węgrowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art.3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2017 rok.

Zgromadzeni zapoznali się także ze stanem realizacji zadań oświatowych, w tym z wynikami sprawdzianów i egzaminów zewnętrznych w roku szkolnym 2015/2016.

Rada Powiatu Węgrowskiego (galeria: 2)
Prezydium Rady. Od lewej: Wiceprzewodnicząca Lidia Siuchta, Przewodniczący Zygmunt Orłowski i Wiceprzewodniczący Paweł Marchela (galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.