XIV sesja Rady Powiatu Węgrowskiego

powiatwegrowski.pl - Strona główna

XIV sesja Rady Powiatu Węgrowskiego

Drukuj
Obrady - XIV sesja Rady Powiatu Węgrowskiego (galeria: 1)

9 marca 2016 roku w Starostwie Powiatowym w Węgrowie odbyła się XIV sesja Rady Powiatu Węgrowskiego.

Rada podjęła uchwały w  sprawach:

- zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Węgrowskiego na lata 2016-2035;

- zmian w budżecie powiatu na 2016;

- uchwalenia Statutu Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie;

- utworzenia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Ostrówku;

- określenia rodzaju świadczeń przyznawanych w ramach pomocy zdrowotnej dla nauczycieli oraz warunki i sposób ich przyznawania;

- określenia przystanków komunikacyjnych na terenie powiatu węgrowskiego w ciągach dróg powiatowych udostępnionych dla operatorów i przewoźników oraz warunków i zasad korzystania z przystanków komunikacyjnych, których właścicielem lub zarządzającym jest Powiat Węgrowski.

W trakcie sesji Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy przedstawiła informacje o stanie bezrobocia w powiecie w 2015 roku. Rada Powiatu przyjęła także sprawozdanie Zarządu Powiatu z realizacji programu współpracy z organizacjami pozarządowymi w ubiegłym roku.

 

Prezydium Rady Powiatu. Od lewej: Wiceprzewodnicząca Lidia Siuchta, Przewodniczący Zygmunt Orłowski, Wiceprzewodniczący Paweł Marchela (galeria: 2)
Zarząd Powiatu Węgrowskiego. Od lewej Członkowie Zarządu: Andrzej Kruszewski i Paweł Stelmach, Starosta Krzysztof Fedorczyk, Wicestarosta Halina Ulińska, Włodzimierz Miszczak - Członek Zarządu (galeria: 3)
XIV sesja Rady Powiatu Węgrowskiego (galeria: 4)
XIV Sesja Rady Powiatu - zaproszeni goście i mieszkańcy Powiatu (galeria: 5)
XIV Sesja Rady Powiatu (galeria: 6)
XIV Sesja Rady Powiatu (galeria: 7)
XIV Sesja - zaproszeni goście i mieszkańcy Powiatu (galeria: 8)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.