XII sesja Rady Powiatu Węgrowskiego

XII sesja Rady Powiatu Węgrowskiego

Prezydium Rady Wiceprzewdonicząca Lidia Siuchta, Przewodniczący Zygmunt Orłowski, Wiceprzewodniczący Paweł Marchela (galeria: 1)

30 grudnia 2015 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie odbyła się XII sesja Rady Powiatu Węgrowskiego.

Podczas obrad podjęto uchwały m.in. w następujących sprawach:

1)  zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Węgrowskiego na lata 2015-2034;

2)  zmian w budżecie powiatu na 2015 rok;

3) przyjęcia Strategii rozwoju Powiatu Węgrowskiego na 2016-2020;

4) uchwalenia planu pracy Rady Powiatu Węgrowskiego na rok 2016;

5) zatwierdzenia planów pracy stałych komisji Rady Powiatu Węgrowskiego na rok 2016;

6) wyrażenia zgody na zawarcie z  gminami powiatu węgrowskiego umów partnerskich dotyczących realizacji i współfinansowania w 2016 roku zadań z zakresu budowy, przebudowy, modernizacji oraz remontów dróg powiatowych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

7) uchwalenia budżetu powiatu na 2016 rok.

Rozpatrzono także informację Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska o stanie środowiska na obszarze województwa ze szczególnym uwzględnieniem powiatu węgrowskiego.

Obrady podczas XII sesji  Rady Powiatu Węgrowskiego (galeria: 2)
Zarząd Powiatu, od lewej: Członkowie Zarządu Andrzej Kruszewski, Paweł Stelmach i Włodzimierz Miszczak, Starosta Krzysztof Fedorczyk i Wicestarosta Halina Ulińska (galeria: 3)
Rada Powiatu Węgrowskiego (galeria: 4)
XII sesja Rady Powiatu Węgrowskiego (galeria: 5)