powiatwegrowski.pl - Strona główna

XI Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze Drużyn OSP

Drukuj
(galeria: 1)

Dnia 29 czerwca b.r. na stadionie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie odbyły się XI Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze Drużyn OSP.  W zawodach uczestniczyło sześć drużyn żeńskich i osiem męskich. Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach: sztafecie, ćwiczeniu bojowym i mustrze.

W imieniu Samorządu Powiatu Węgrowskiego puchary dla najlepszych drużyn wręczył członek Zarządu Powiatu Tadeusz Kot, wyrażając słowa uznania i gratulacje dla wszystkich uczestników zawodów, którzy prezentowali bardzo wysoki poziom sprawności.

Klasyfikacja końcowa:

- drużyny żeńskie:

1. Polków gm. Grębków

2. Krypy gm. Wierzbno

3. Liw

4. Gałki gm. Grębków

5. Laski gm. Łochów

6. Sokółka gm. Sadowne

- drużyny męskie:

1. Polków gm. Grębków

2. Gwizdały gm. Łochów

3. Łochów

4. Zieleniec gm. Sadowne

5. Krypy gm. Wierzbno

6. Zając gm. Liw

7. Kąty gm. Korytnica

8. Stoczek

Na zakończenie zawodów zostały wręczone dyplomy i puchary a zwycięskie drużyny otrzymały nagrody pieniężne, gdzie jednym z fundatorów było Starostwo Powiatowe w Węgrowie.

Foto. FB/Tadeusz Kot, ZSP im. J.Kochanowskiego w Węgrowie

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
(galeria: 9)
(galeria: 10)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.