XI Konwent Wójtów i Burmistrzów Powiatu Węgrowskiego

powiatwegrowski.pl - Strona główna

XI Konwent Wójtów i Burmistrzów Powiatu Węgrowskiego

Drukuj
(galeria: 1)

9 lutego w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie odbył się kolejny Konwent Wójtów i Burmistrzów Powiatu Węgrowskiego pod przewodnictwem Wójta Gminy Liw Bogusława Szymańskiego. W wydarzeniu wzięła udział Starosta Węgrowski Ewa Besztak.

Na konwent zaproszony został nowy Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Węgrowie st. kpt. mgr inż. Mateusz Bieniak, dla którego była to dobra okazja do zapoznania się z włodarzami poszczególnych gmin powiatu węgrowskiego.

Jednym z elementów wydarzenia była też wideokonferencja na temat programu ochrony powietrza wdrażanego przez Województwo Mazowieckie, którą poprowadził Marcin Podgórski – Dyrektor Departamentu Gospodarki Odpadami, Emisji i Pozwoleń Zintegrowanych w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego.

(galeria: 2)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.