Wspólnie dla Rozwoju Ekonomii Społecznej w Powiecie Węgrowskim

Wspólnie dla Rozwoju Ekonomii Społecznej w Powiecie Węgrowskim

W dniu 21 października br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie, odbyło się spotkanie mające na celu wypracowanie wspólnych obszarów nakierowanych na rozwój Ekonomii Społecznej na terenie powiatu węgrowskiego.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Siedleckiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej, Pani Starosta Powiatu Węgrowskiego Ewa Besztak, Pani Dyrektor PUP Węgrów Anna Wieczorek, Pani Prezes LGD "Bądźmy Razem" Jadwiga Snopkiewicz oraz przedstawiciele BP ARiMR, przedstawiciele PUP w Węgrowie, przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Węgrowie.

Przybliżone zostały formy bezpłatnego wsparcia jakie mogą uzyskać Podmioty Ekonomii Społecznej oraz Przedsiębiorstwa Społeczne w ramach projektu SOWES .