Wręczenie Stypendiów Starosty uczniom ZSP w Ostrówku

Wręczenie Stypendiów Starosty uczniom ZSP w Ostrówku

Dnia 24 marca br. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Ostrówku odbyło się uroczyste wręczenie stypendium Starosty Węgrowskiego za I semestr roku szkolnego 2021/2022. Tegoroczni stypendyści Branżowej Szkoły I stopnia w Ostrówku to 3 uczniów z wybitnymi lub bardzo dobrymi wynikami w nauce.

Uroczystego wręczenia dokonali Starosta Węgrowski Ewa Besztak i Wicestarosta Marek Renik. Podczas uroczystości obecni byli dyrektor ZSP w Ostrówku Maria Pełka oraz społeczny z-ca dyrektora Adam Mioduszewski.

Stypendium motywacyjne Starosty Węgrowskiego za osiągnięcie wybitnych wyników w nauce otrzymał Adrian Kowalczyk uzyskując średnią ocen 5,43, a za osiągnięcie bardzo dobrych wyników w nauce stypendium otrzymały: Julia Bogacka, średnia ocen 4,86 oraz Edyta Grala, średnia ocen 4,86.