Wojewoda Konstaty Radziwiłł z wizytą roboczą na ul. Żeromskiego

Wojewoda Konstaty Radziwiłł z wizytą roboczą na ul. Żeromskiego

12 października b.r. Wojewoda Mazowiecki Konstanty Radziwiłł  odbył wizytę roboczą na trwającej przebudowie ul. Żeromskiego w Węgrowie. Realizacja inwestycji została dofinansowana ze środków Funduszu Dróg Samorządowych.

W spotkaniu uczestniczyli także: Senator Maria Koc, Kierownik Delegatury MUW w Siedlcach Anna Kaszuba, Starosta Węgrowski Ewa Besztak i Wicestarosta  Marek Renik.

Łączna wartość inwestycji, wraz z przebudową ul. Wieniawskiego i ul. Polnej to aż 8 703 565,29 zł. Inwestycja została dofinansowana ze środków Funduszu Dróg Samorządowych i jest realizowana przez Powiat Węgrowski we współpracy z Miastem Węgrów.