Wizytacja Ks. Bp dr Piotra Sawczuka

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Wizytacja Ks. Bp dr Piotra Sawczuka

Drukuj
(galeria: 1)

15 września w Starostwie Powiatowym w Węgrowie miała miejsce wizyta kanoniczna Księdza Biskupa dr Piotra Sawczuka.

W spotkaniu z pracownikami Starostwa Powiatowego w Węgrowie uczestniczyli także: Proboszcz i dziekan węgrowski ks. Prałat Leszek Gardziński, sekretarz Biskupa ks. Marcin Szymanik oraz Przewodniczący Rady Powiatu Węgrowskiego Leszek Redosz.

Szanownego gościa powitała Starosta Ewa Besztak, która opowiedziała o działalności urzędu i zadaniach, jakie podejmuje Samorząd Powiatu Węgrowskiego.  Starosta dziękowała także za możliwość spotkania i duchowe wsparcie.

Ksiądz Biskup zwrócił się do wszystkich pracowników, podkreślając jak wielką moc ma wiara. W swoim przemówieniu do zebranych Jego Ekscelencja przypominał, że w pracy na rzecz społeczeństwa najważniejsza jest walka o wspólne dobro oraz szacunek do innych ludzi. Na zakończenie Ksiądz Biskup udzielił błogosławieństwa wszystkim zebranym.

Wizytacja duszpasterska zakończyła się wspólnym pamiątkowym zdjęciem z pracownikami przed budynkiem Starostwa.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.