powiatwegrowski.pl - Strona główna

Wizytacja inwestycji drogowych w Gminie Miedzna

Drukuj
(galeria: 1)

Samorząd Powiatu Węgrowskiego regularnie wizytuje drogi powiatowe na terenie różnych gmin w celu określenia ich stanu i wytyczenia priorytetów inwestycyjnych. Tym razem delegacja udała się na teren Gminy Miedzna.

Wójt Gminy Miedzna Tadeusz Okulus wraz z Wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Węgrowskiego Krzysztofem Onaszkiewiczem, zaprezentowali delegacji w składzie: Senator RP Maria Koc, Starosta Węgrowski Ewa Besztak, Wicestarosta Marek Renik najnowsze inwestycje drogowe zarówno gminne jak i powiatowe zrealizowane m. in. z Funduszu Dróg Samorządowych.

Delegacja obejrzała m.in. drogę we wsi Warchoły, chodnik i podjazd przy miedzeńskim kościele, drogę we wsi Wrzoski oraz Orzeszówce. Ostatnim punktem wizyty był Środowiskowy Dom Samopomocy w Miedznie, którego wnętrze w trakcie epidemii koronawirusa zostało odświeżone. Gości przyjęła kierownik Longina Myszkowska.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.