Wizytacja dawnego budynku gimnazjum Gminy Liw

Wizytacja dawnego budynku gimnazjum Gminy Liw

4 listopada 2022 roku miała miejsce wizytacja dawnego budynku gimnazjum Gminy Liw, w którym trwają prace remontowo-budowalne związane ze zmianą sposobu użytkowania na budynek Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Węgrowie.

Teren budowy wizytowali Wiceminister Sportu i Turystyki Arkadiusz Czartoryski, Senator Maria Koc, Starosta Ewa Besztak w towarzystwie Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Hanny Kasperowicz oraz Inspektora Nadzoru Kamila Ojdany.

W skład zadania wchodzić będą m.in roboty termomodernizacyjne budynku głównego szkoły, sali gimnastycznej wraz z zapleczem. Pozostałe roboty związane będą ze zmiana sposobu użytkowania obiektu, w tym przebudową szybu windy wraz z montażem nowego dźwigu windy.