Wizyta Posła Grzegorza Woźniaka w powiecie węgrowskim

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Wizyta Posła Grzegorza Woźniaka w powiecie węgrowskim

Drukuj
(galeria: 1)

Na zaproszenie Wicemarszałek Senatu RP Marii Koc, Poseł Grzegorz Woźniak spotkał się z samorządowcami z terenu powiatu węgrowskiego. Spotkania robocze odbyły się 4 marca m.in. na terenie gminy Liw oraz Wierzbno.

Ostatnim punktem wizyty było spotkanie w Starostwie Powiatowym w Węgrowie, gdzie wspólnie ze Starostą Węgrowskim Ewą Besztak, Wicestarostą Węgrowskim Markiem Renikiem oraz Członkiem Zarządu Powiatu Węgrowskiego Tadeuszem Kotem, zaproszeni goście rozmawiali o inwestycjach drogowych, modernizacji obiektów oświatowych, finansowaniu samorządów i projekcie zagospodarowania rzeki Liwiec.

Dzięki spotkaniu udało się opracować wiele ciekawych koncepcji, które dzięki dobrej współpracy przyczynią się do rozwoju powiatu węgrowskiego.

(galeria: 2)
(galeria: 3)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.