powiatwegrowski.pl - Strona główna

Wizyta delegacji ze Słowacji

Drukuj
Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk i Biurmistrz miasta Hurbanovo Ildiko Basternakova. (galeria: 1)

Dnia 7 sierpnia 2017 r. Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk i Wicestarosta Halina Ulińska spotkali się z delegacją władz samorządowych miasta Hurbanova ze Słowacji na czele z Burmistrzem Panią Ildiko Basternakovą. W spotkaniu w Starostwie uczestniczyli również Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Węgrowskiego Lidia Siuchta, Członek Zarządu Powiatu Andrzej Kruszewski i Wicedyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Agnieszka Wiśniewska.

Prowadzone rozmowy dotyczyły współpracy kulturowo-oświatowej miasta Hurbanova i Powiatu Węgrowskiego. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze.

Pamiątkowa fotografia w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie. (galeria: 2)
Pamiątkowa fotografia w gabinecie Starosty - Starosta Krzysztof Fedorczyki i Burmistrz Hurbanova Ildiko Basternakova. (galeria: 3)
Wicestarosta Halina Ulińska i i Burmistrz Hurbanova Ildiko Basternakova. (galeria: 4)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.