Wizyta delegacji z Powiatu Sierpeckiego

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Wizyta delegacji z Powiatu Sierpeckiego

Drukuj
(galeria: 1)

Delegacja w składzie Starosta Sierpecki Mariusz Turalski oraz Wicestarosta Sierpecki Jarosław Andrzej Ocicki odwiedzili 9 kwietnia Powiat Węgrowski. Inicjatorką wizyty była Wicemarszałek Senatu RP Maria Koc.

Tematem przewodnim spotkania było funkcjonowanie SP ZOZ oraz Szpitala Powiatowego, dlatego na spotkaniu w Starostwie Powiatowym oprócz Starosty Węgrowskiego Ewy Besztak oraz Wicestarosty Węgrowskiego Marka Renika był także obecny Dyrektor SP ZOZ Artur Skóra.

Według ostatniego badania Deloitte z 2017 r., węgrowski szpital zajmuje 4. miejsce w Polsce wśród placówek posiadających kontrakt z NFZ do 29 mln zł. Dobre wyniki finansowo-organizacyjne stały się pretekstem do wizyty i rozmowy na temat funkcjonowania węgrowskiego SP ZOZ-u.

Goście wizytowali także szpital, zapoznając się z jego infrastrukturą i możliwościami. Odwiedzili również ekspozycję muzealną w podziemiach Klasztoru.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.