Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi odwiedził Miedznę

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi odwiedził Miedznę

Drukuj
(galeria: 1)

Tadeusz Romańczuk Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi na zaproszenie Wicemarszałek Senatu RP Marii Koc spotkał się z mieszkańcami Gminy Miedzna.

W spotkaniu, które odbyło się 22 lutego Samorząd Powiatu Węgrowskiego reprezentowali: Starosta Węgrowki Ewa Besztak oraz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Węgrowskiego Krzysztof Onaszkiewicz.

Wiceminister Romańczuk przedstawił działanie resortu rolnictwa oraz plany na najbliższą przyszłość, następnie odpowiadał na liczne pytania z sali. Wicemarszałek Maria Koc omówiła program Funduszu Dróg Samorządowych, w którym na modernizację dróg gminnych i powiatowych na terenie województwa mazowieckiego znalazła się rekordowa kwota 497,5 mln złotych.

(galeria: 2)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.