powiatwegrowski.pl - Strona główna

Wicemarszałek Senatu RP z wizytą w Starostwie

Drukuj
Od lewej: Starosta Węgrowski Ewa Besztak, Wicemarszałek Senatu RP Maria Koc, Wicestarosta Węgrowski Marek Renik (galeria: 1)

W środę, 28 listopada 2018r., w Starostwie Powiatowym w Węgrowie odbyło się spotkanie robocze Wicemarszałek Senatu RP Marii Koc ze Starostą Węgrowskim Ewą Besztak i Wicestarostą Markiem Renikiem. Spotkanie dotyczyło omówienia przyszłej współpracy w zakresie realizowania inwestycji w dziedzinie m.in. oświaty, dróg powiatowych a także budowy strażnicy PSP w Węgrowie. Omówiono kwestie dotyczące podejmowania przez samorząd działań mających wpływ na poprawę bezpieczeństwa a także zwiększenia atrakcyjności regionu dla działalności gospodarczej. Wizyta Wicemarszałek Senatu była także okazją do przedstawienia najistotniejszych spraw dla powiatu i jej mieszkańców.

(galeria: 2)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.