powiatwegrowski.pl - Strona główna

Węgrowska Gala Sportu

Drukuj
(galeria: 1)

Za nami trzynasta edycja Węgrowskiej Gali Sportu

5  lutego w Węgrowskim Ośrodku Kultury ogłoszono wyniki plebiscytu sportowego organizowanego przez Miasto Węgrów. Nominowani zostali nagrodzeni w 8 kategoriach: Najlepszy Sportowiec Senior Roku 2019, Najlepszy Sportowiec Junior Roku 2019, Najlepsza Drużyna Roku 2019, Trener Roku 2019, Najlepsza Impreza Sportowa w Węgrowie w Roku 2019, Sponsor Sportu Roku 2019, Wybitny Sportowiec Rodem z Węgrowa, Zasłużony dla Węgrowskiego Sportu.

Powołana przez Burmistrza Miasta Węgrowa kapituła wyłoniła laureatów, którym puchary, nagrody i wyróżnienia wręczali: Burmistrz Miasta Węgrowa Paweł Marchela, reprezentujący Samorząd Powiatu Węgrowskiego Przewodniczący Rady Powiatu Leszek Redosz, Wiceburmistrz Halina Ulińska, Przewodnicząca Rady Miejskiej Węgrowa Zofia Paczóska, Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Beata Gashi, Przewodnicząca Komisji Zdrowia, Oświaty i Kultury Barbara Jakubisiak, radny Rady Miejskiej Tomasz Staręga i Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Węgrowie Hubert Kowalewski.

Wyniki plebiscytu:

Najlepszy Sportowiec Senior Roku 2019 - Marcin Piotrowski – sport motorowy

Wyróżnienia: Adam Ostrowski – tenis stołowy, Anna Trusiewicz – piłka siatkowa, Patryk Kąkol – piłka nożna

Najlepszy Sportowiec Junior Roku 2019 - Marcin Włoga – kickboxing

Wyróżnienia: Adam Antoński – piłka ręczna, Gabriela Olędzka – lekkoatletyka, Nel Matusik – tenis ziemny

Najlepsza Drużyna Roku 2019 - Drużyna Piłki Ręcznej Chłopców Rocznik 2004 w składzie: Dulba- Kamiński Jan, Dzundza Hubert,  Joniuk Wojciech, Kryszkiewicz Filip, Kuczyński Daniel, Kuć Piotr, Lipka Maciej,  Mieszała Karol, Mieszało Piotr,   Pędzich Jakub, Sakowski Michał,  Serafiński Piotr,  Skolimowski Robert,  Skórka Mikołaj, Tabor Grzegorz.         

Wyróżnienia:

Drużyna Węgrowskiego Klubu Sportowego „Sfinks” w składzie: Mikołaj Ciepliński, Dawid Skarżyński, Marcin Włoga           

Drużyna Miejskiego Klubu Sportowego „Czarni” Węgrów U13 w składzie: Boziński Jakub, Chrupek Jakub, Góral Kamil, Karczewski Paweł, Kąkol Kacper, Kocon  Bartosz, Korzeniewski Tomasz, Kupiec Kuba, Kurkus Jakub, Łatka Jakub, Niszcz Patryk, Olszewski Cezary, Poławski Jakub, Popowski Kacper, Seroczyński Łukasz, Skórka Jakub, Solka Jakub, Wąsowski Bartosz, Trojanowski Grzegorz,                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Drużyna piłki siatkowej Powiatowo Miejskiego Klubu Sportowego „NIKE” Węgrów w składzie: Bielińska Natalia,  Frączek Aleksandra, Jakubowska Patrycja,  Jarmoc Weronika, Karnicka Monika,   Panufnik Izabela, Pazio  Małgorzata,  Piasecka Magdalena, Plewka Małgorzata, Rogal Ilona, Sadomska Agnieszka, Supleńska Iga, Trusiewicz Anna

Trener Roku 2019 - Michał Rybak trener grup MKS Czarni Węgrów w Akademii Piłkarskiej  grup wiekowych 2011/2012 i 2013/2014

Wyróżnienia: Paweł Kuć, Barbara Murawska

Najciekawsza Impreza Sportowa w Węgrowie w Roku 2019 - XV Międzynarodowy Festiwal Sportowy Węgrów 2019

Sponsor Sportu Roku 2019 - Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Węgrowie Prezes Jacek Stosio

Wyróżnienia: ADDIT Sp. z o.o. - Marian Klimek, Agencja Reklamowa PROMOTORPOLSKA.PL- Marcin Giers, Agencja Ubezpieczeniowa TOMEK- Tomasz  Sulich, AMS CHRÓŚCICKI Sp. z o.o.- Adam Chróścicki- Powiatowo Miejski Klub Sportowy NIKE, BOMET Sp. z o.o. –Andrzej Sińczuk, BUDOINSTAL- Piotr Kryszczuk, DOBRE OKNA S.C.- Andrzej Podszus, Dystrybutor Chemii i Kosmetyków „FAREX”- Marek Gorczyca, EVEREST Klub- Wojciech Górecki, Fabryka Mebli FILIPEK Sp. z o.o.- Krzysztof Filipek, Firma Budowlana Marek Lipka, GABRA- Joanna i Jacek Grabarczyk, HOCHLAND Sp. z o.o., KOSTKAR-Marek Karski, LAMELUX-Jolanta Piotrowska, MAR GAZ-  Jan Marchelewicz  Piotr Marchelewicz, MEBLOCROSS Fabryka Mebli- Artur Myszkowski, ML Meble- Dariusz Niszcz, NETEX Sp. j.- Andrzej Podszus, PGE Polska Grupa Energetyczna Pan Henryk Baranowski, Powiatowy Bank Spółdzielczy w Sokołowie Podlaskim, Powiatowy Bank Spółdzielczy w Węgrowie, P.P.H.U. TEKMAR – Agnieszka i Marek  Boczkowscy, P.T.H.U. DAR-BUS- Dariusz Denis, P.W. WIKRUSZ- Adam Witkowski, Salon Piękności MICHELL  Renata i Grzegorz Gawor, SIGMA- Grzegorz Maleszewski, Sulich Recycling – Błażej Sulich, Usługi Techniczno -  Handlowe „TASTA”- Adam i Przemysław Tokarscy, Wydawnictwo „Penelopa” Sp. z o.o. – Jerzy Moraś, Zabawkarstwo Wojciech Bączek, Zakład Produkcyjno- Usługowy BAGIŃSKI- Jarosław Bagiński, Zakład Remontowo- Budowlany Czarnacki- Konstanty Czarnacki, Zakład Usług Radiowo-Telewizyjnych- Mariusz  Witkowski.

Wybitny Sportowiec Rodem z Węgrowa - Piotr Koc

Zasłużony dla Węgrowskiego Sportu - Wiesław Soliński

Węgrowską Galę Sportu 2019 uświetniły występy formacji taneczno-akrobatycznej AVOCADO.

Zdjęcia: FB/Mariusz Witkowski

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
(galeria: 9)
(galeria: 10)
(galeria: 11)
(galeria: 12)
(galeria: 13)
(galeria: 14)
(galeria: 15)
(galeria: 16)
(galeria: 17)
(galeria: 18)
(galeria: 19)
(galeria: 20)
(galeria: 21)
(galeria: 22)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.