Ważny komunikat dot. zmian w obsłudze interesantów w związku z zagrożeniem koronawirusem

Szanowni Państwo,

W związku z zagrożeniem koronawirusem, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców,  uprzejmie prosimy o ograniczenie do niezbędnego minimum  bezpośredniego kontaktu w sprawach załatwianych w urzędzie.

Prosimy o wykorzystywanie alternatywnych sposobów komunikowania się z urzędem: telefonicznie, poprzez korespondencję pisemną (tradycyjną), przez e-PUAP, e-mail: starosta@powiatwegrowski.pl.

Od  dnia 16 marca 2020 roku ( poniedziałek)  nastąpią zmiany  w obsłudze  interesantów

Obsługiwane będą  tylko osoby umówione telefonicznie lub elektronicznie – przez stronę internetową Starostwa. Prosimy o przychodzenie na konkretną  (umówioną) godzinę.

Wydział Komunikacji i Transportu, także Referat Komunikacji w Łochowie

Zapisów można dokonać pod wskazanymi poniżej numerami telefonów:

• w sprawach dotyczących rejestracji pojazdów pod nr telefonu 25 74 09 244,
  • w sprawach dotyczących uprawnień do kierowania pojazdami – 25 74 09 243,
  • w Referacie Komunikacji w Łochowie (obsługa mieszkańców gminy Łochów, Sadowne i Stoczek) – 25 643 78 60.

Przypominamy, że zgłoszenia nabycia pojazdu oraz zbycia pojazdu można dokonać przez Internet, na stronie: www.gov.pl/web/gov/zglos-zbycie-lub-nabycie-pojazdu-na-przyklad-sprzedaz-kupno-darowizne

Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami

telefony:  257409226, 257409221

e-mail: wgkkign_wegrow@pro.onet.pl oraz geodeta.powiatowy@powiatwegrowski.pl

Wydział Architektury i Budownictwa
telefony: 257409285, 257409288, 257409289

Wydział Środowiska Rolnictwa i Leśnictwa

telefony: 257409291, 257409292

e-mail : srb@powiatwegrowski.pl

Powiatowy Rzecznik Konsumentów

telefon: 257409205

e-mail: rzecznik@powiatwegrowski.pl

Szczegółowy wykaz telefonów do wszystkich Wydziałów i stanowisk pracy dostępny jest na stronie internetowej  Starostwa w zakładce „Kontakt”.

Do odwołania wstrzymane są przyjęcia interesantów w sprawach skarg i wniosków.

Jednocześnie apelujemy do osób, które mają objawy przeziębienia, katar, kaszel, gorączkę , osłabienie  itp. o nie przychodzenie do Urzędu. W sprawach pilnych proszę kontaktować się telefonicznie lub e-mailowo.  Zachowajmy zdrowy rozsądek i wykażmy troskę o zdrowie swoje i innych.