VIII Zawody Powiatowe Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

VIII Zawody Powiatowe Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

Przygotowane puchary (galeria: 1)

W dniu 1.06.2016 r.  przeprowadzono w Węgrowie zawody sportowo-pożarnicze, w których udział wzięło 10 młodzieżowych drużyn pożarniczych z: OSP Budziska, OSP Grębków, OSP Gwizdały, OSP Laski, OSP Liw, OSP Łochów ul. Fabryczna i OSP Szynkarzyzna.

Zawody rozegrane zostały w dwóch konkurencjach: bieg sztafetowy z przeszkodami i ćwiczenia bojowe. Wszyscy uczestnicy musieli wykazać się przede wszystkim wiedzą, dobrą kondycją, sprytem i refleksem.

Komisja sędziowska, na czele z sędzią głównym zawodów st. bryg. Dariuszem Maciągiem wyłoniła następujących zwycięzców:

Dziewczęta:

I miejsce OSP Gwizdały

II miejsce OSP Łochów ul. Fabryczna gr. starsza

III miejsce OSP Łochów ul. Fabryczna gr. młodsza

Chłopcy:

I miejsce OSP Gwizdały

II miejsce OSP Laski

III miejsce OSP Grębków

Wicestarosta Halina Ulińska podziękowała wszystkim za uczestnictwo w zawodach, podkreślając jak ważna jest edukacja pożarnicza, gratulowała zwycięzcom i dziękowała trenerom za przygotowanie zawodników.

Drużyny z trenerami (galeria: 2)
Ogłoszenie wyników przez st. bryg. Dariusza Maciąga (galeria: 3)
Komendant Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. mgr inż Jarosław Soszyński  podsumowuje zawody. Od lwej: Wicestarosta Halina Ulińska i Wiceprezes Zarządu Oddziału Powiatowego st. bryg. Ireneusz Królik (galeria: 4)
Wicestarosta Halina Ulińska wręcza puchar drużynie z Gwizdał, która zajęła I miejsce w zawodach (galeria: 5)